C0603C122M5JAC7867
KEMETKEMET
C0603C122M5JAC7867 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C122M5JAC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1200PF 50V U2J 0603
Duomenų lapai: C0603C122M5JAC7867.pdf
  • Pranešimas
C0603C122M5JAC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0603C122M5JAC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1200PF 50V U2J 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1610859 pcs Duomenų lapas C0603C122M5JAC7867.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 1200pF Storis (maks.) U2J
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Gamintojo kodas C0603C122M5JAC7867
Švino stilius 0.034" (0.87mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low Dissipation Factor, Low ESL Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 1200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 1200PF 50V U2J 0603