C0402C911G8JAC7867
KEMETKEMET
C0402C911G8JAC7867 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C911G8JAC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 910PF 10V U2J 0402
Duomenų lapai: C0402C911G8JAC7867.pdf
  • Pranešimas
C0402C911G8JAC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0402C911G8JAC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 910PF 10V U2J 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1121673 pcs Duomenų lapas C0402C911G8JAC7867.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 10V
Tolerancija 910pF Storis (maks.) U2J
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Gamintojo kodas C0402C911G8JAC7867
Švino stilius 0.022" (0.55mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low Dissipation Factor, Low ESL Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 910pF ±2% 10V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
apibūdinimas CAP CER 910PF 10V U2J 0402