C0402C563K8RACTU
KEMETKEMET
C0402C563K8RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C563K8RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.056UF 10V X7R 0402
Duomenų lapai: C0402C563K8RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0402C563K8RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C563K8RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.056UF 10V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1195343 pcs Duomenų lapas C0402C563K8RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 10V
Tolerancija 0.056µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 399-4902-2
C0402C563K8RAC
C0402C563K8RAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0402C563K8RACTU Švino stilius 0.022" (0.55mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.056µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 0.056UF 10V X7R 0402