C0402C330J9RACAUTO
KEMETKEMET
C0402C330J9RACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C330J9RACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0402 33PF 6.3V X7R 5% AU
Duomenų lapai: C0402C330J9RACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0402C330J9RACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0402C330J9RACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0402 33PF 6.3V X7R 5% AU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4715871 pcs Duomenų lapas C0402C330J9RACAUTO.pdf
Serija * Kiti vardai 399-13709-2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas C0402C330J9RACAUTO Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor
apibūdinimas CAP CER 0402 33PF 6.3V X7R 5% AU