C0402C223K5RALTU
KEMETKEMET
C0402C223K5RALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C223K5RALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 50V X7R 0402
Duomenų lapai: C0402C223K5RALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0402C223K5RALTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C223K5RALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 50V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 929682 pcs Duomenų lapas C0402C223K5RALTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.022µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija L RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) Kiti vardai C0402C223K5RAL
C0402C223K5RAL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0402C223K5RALTU Švino stilius 0.022" (0.55mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 0.022UF 50V X7R 0402