C0402C100J5GACTU
KEMETKEMET
C0402C100J5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0402C100J5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: C0402C100J5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C0402C100J5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C0402C100J5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7963495 pcs Duomenų lapas C0402C100J5GACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 10pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 399-1011-2
C0402C100J5GAC
C0402C100J5GAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0402C100J5GACTU Švino stilius 0.022" (0.55mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402