C0201C470K3GAC7867
KEMETKEMET
C0201C470K3GAC7867 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0201C470K3GAC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 25V NP0 0201
Duomenų lapai: C0201C470K3GAC7867.pdf
  • Pranešimas
C0201C470K3GAC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0201C470K3GAC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 47PF 25V NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5026659 pcs Duomenų lapas C0201C470K3GAC7867.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 47pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 399-14263-2
C0201C470K3GAC
C0201C470K3GACTU
C0201C470K3GACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas C0201C470K3GAC7867 Švino stilius 0.013" (0.33mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 47pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 47PF 25V NP0 0201