B41821A5108M
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B41821A5108M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B41821A5108M
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: B41821A5108M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B41821A5108M specifikacijos
Dalies numeris B41821A5108M Gamintojas EPCOS (TDK)
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 426944 pcs Duomenų lapas B41821A5108M.pdf
Tolerancija 1000µF Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm)
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija B41821
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pikis - jungtis 25V Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 495-6021
B41821A5108M-ND
B41821A5108M000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kondensatorių skaičius 960mA @ 120Hz Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Gamintojo kodas B41821A5108M Lifetime @ Temp. 270 mOhm @ 120Hz
Varža - Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
Išplėstas aprašymas 1000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 270 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Programos 2000 Hrs @ 85°C