B32682A6473K189
EPCOSEPCOS
B32682A6473K189 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32682A6473K189
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: B32682A6473K189.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
B32682A6473K189 specifikacijos
Dalies numeris B32682A6473K189 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101048 pcs Duomenų lapas B32682A6473K189.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 300V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija B32682
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-7317-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber