WSL0603R0250FEA18
Vishay DaleVishay Dale
WSL0603R0250FEA18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSL0603R0250FEA18
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 0.025 OHM 1% 1/5W 0603
Duomenų lapai: WSL0603R0250FEA18.pdf
  • Pranešimas
WSL0603R0250FEA18 specifikacijos
Dalies numeris WSL0603R0250FEA18 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 0.025 OHM 1% 1/5W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 177141 pcs Duomenų lapas WSL0603R0250FEA18.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.2W, 1/5W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±75ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Serija WSL-HP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai WSLL-.025TR Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Gamintojo kodas WSL0603R0250FEA18 Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.46mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 0.025 Ohm ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 0.025 OHM 1% 1/5W 0603 Dengimas, būsto tipas Metal Element