WSK1206R0220FEA18
Vishay DaleVishay Dale
WSK1206R0220FEA18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSK1206R0220FEA18
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 0.022 OHM 1% 1/2W 1206
Duomenų lapai: WSK1206R0220FEA18.pdf
  • Pranešimas
WSK1206R0220FEA18 specifikacijos
Dalies numeris WSK1206R0220FEA18 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 0.022 OHM 1% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 199602 pcs Duomenų lapas WSK1206R0220FEA18.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±35ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija WSK-HP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 541-2749-2 Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks
Gamintojo kodas WSK1206R0220FEA18 Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding FIFO 4
Išplėstas aprašymas 0.022 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 0.022 OHM 1% 1/2W 1206 Dengimas, būsto tipas Metal Element
Juostos plotis 0.022
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WSK1206R0220FEA
WSK1206R0220FEA
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.022 OHM 1% 1/4W 1206