WSHM2818R0500FEA
Vishay DaleVishay Dale
WSHM2818R0500FEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSHM2818R0500FEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 0.05 OHM 1% 7W 2818
Duomenų lapai: 1.WSHM2818R0500FEA.pdf2.WSHM2818R0500FEA.pdf
  • Pranešimas
WSHM2818R0500FEA specifikacijos
Dalies numeris WSHM2818R0500FEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 0.05 OHM 1% 7W 2818 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 145699 pcs Duomenų lapas 1.WSHM2818R0500FEA.pdf2.WSHM2818R0500FEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 7W
Įtampa - suskirstymas 2818 Storis (maks.) ±75ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm) Serija WSHM2818
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2818
Kiti vardai 541-2633-2 Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Gamintojo kodas WSHM2818R0500FEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 0.05 Ohm ±1% 7W Chip Resistor 2818 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 0.05 OHM 1% 7W 2818 Dengimas, būsto tipas Metal Element