TNPW251247K5FHEY
Vishay DaleVishay Dale
TNPW251247K5FHEY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW251247K5FHEY
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 47.5K OHM 1% 1/2W 2512
Duomenų lapai: TNPW251247K5FHEY.pdf
  • Pranešimas
TNPW251247K5FHEY specifikacijos
Dalies numeris TNPW251247K5FHEY Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 47.5K OHM 1% 1/2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5957 pcs Duomenų lapas TNPW251247K5FHEY.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas TNPW251247K5FHEY Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 47.5k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 47.5K OHM 1% 1/2W 2512 Dengimas, būsto tipas Thin Film