TNPW201051R0FHEY
Vishay DaleVishay Dale
TNPW201051R0FHEY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW201051R0FHEY
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 51 OHM 1% 0.4W 2010
Duomenų lapai: TNPW201051R0FHEY.pdf
  • Pranešimas
TNPW201051R0FHEY specifikacijos
Dalies numeris TNPW201051R0FHEY Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 51 OHM 1% 0.4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4265 pcs Duomenų lapas TNPW201051R0FHEY.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.4W
Įtampa - suskirstymas 2010 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas TNPW201051R0FHEY Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm)
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 51 Ohm ±1% 0.4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 51 OHM 1% 0.4W 2010 Dengimas, būsto tipas Thin Film