TNPW2010100RBETY
Vishay DaleVishay Dale
TNPW2010100RBETY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW2010100RBETY
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 100 OHM 0.1% 0.4W 2010
Duomenų lapai: TNPW2010100RBETY.pdf
  • Pranešimas
TNPW2010100RBETY specifikacijos
Dalies numeris TNPW2010100RBETY Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 100 OHM 0.1% 0.4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4682 pcs Duomenų lapas TNPW2010100RBETY.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.4W
Įtampa - suskirstymas 2010 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas TNPW2010100RBETY Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm)
funkcijos - FIFO 2
Išplėstas aprašymas 100 Ohm ±0.1% 0.4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 100 OHM 0.1% 0.4W 2010 Dengimas, būsto tipas Thin Film