TNPW1210422KBEEN
Vishay DaleVishay Dale
TNPW1210422KBEEN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW1210422KBEEN
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 422K OHM 0.1% 1/3W 1210
Duomenų lapai: TNPW1210422KBEEN.pdf
  • Pranešimas
TNPW1210422KBEEN specifikacijos
Dalies numeris TNPW1210422KBEEN Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 422K OHM 0.1% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89721 pcs Duomenų lapas TNPW1210422KBEEN.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.333W, 1/3W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai TNPW1210 422K 0.1% T9 E52 E3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas TNPW1210422KBEEN
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 422k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES SMD 422K OHM 0.1% 1/3W 1210