TNPW080556K2BEEA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW080556K2BEEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW080556K2BEEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 56.2K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: TNPW080556K2BEEA.pdf
  • Pranešimas
TNPW080556K2BEEA specifikacijos
Dalies numeris TNPW080556K2BEEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 56.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 404042 pcs Duomenų lapas TNPW080556K2BEEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai TNPW0805 56K2 0.1% T9 ET1 E3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas TNPW080556K2BEEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 56.2k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 56.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 Dengimas, būsto tipas Thin Film