TNPW080511K1BEEA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW080511K1BEEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW080511K1BEEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 11.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: TNPW080511K1BEEA.pdf
  • Pranešimas
TNPW080511K1BEEA specifikacijos
Dalies numeris TNPW080511K1BEEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 11.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 346602 pcs Duomenų lapas TNPW080511K1BEEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas TNPW080511K1BEEA
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 11.1k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES SMD 11.1K OHM 0.1% 1/8W 0805