TNPW0402604RBEED
Vishay DaleVishay Dale
TNPW0402604RBEED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW0402604RBEED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 604 OHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: TNPW0402604RBEED.pdf
  • Pranešimas
TNPW0402604RBEED specifikacijos
Dalies numeris TNPW0402604RBEED Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 604 OHM 0.1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 330505 pcs Duomenų lapas TNPW0402604RBEED.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 541-2152-2
TNPW0402 604R 0.1% T9 ET7 E3
TNPW0402604RBEED-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas TNPW0402604RBEED Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 604 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 604 OHM 0.1% 1/16W 0402 Dengimas, būsto tipas Thin Film