TNPW04025K36BEED
Vishay DaleVishay Dale
TNPW04025K36BEED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW04025K36BEED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 5.36KOHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: TNPW04025K36BEED.pdf
  • Pranešimas
TNPW04025K36BEED specifikacijos
Dalies numeris TNPW04025K36BEED Gamintojas Vishay Dale
Galimas kiekis 322883 pcs Duomenų lapas TNPW04025K36BEED.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija TNPW
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 541-2147-2
TNPW0402 5K36 0.1% T9 ET7 E3
TNPW04025K36BEED-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas TNPW04025K36BEED Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 5.36k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%