RWR89S8R25FRBSL
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR89S8R25FRBSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 8.25 OHM 3W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR89S8R25FRBSL.pdf
  • Pranešimas
RWR89S8R25FRBSL specifikacijos
Dalies numeris RWR89S8R25FRBSL Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 8.25 OHM 3W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 22914 pcs Duomenų lapas RWR89S8R25FRBSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 3W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89S
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Kiti vardai RWR89S8R25FRBSL-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas RWR89S8R25FRBSL Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 8.25 Ohm ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 8.25 OHM 3W 1% WW AXIAL Dengimas, būsto tipas Wirewound