RWR84S32R4FSRSL
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR84S32R4FSRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 32.4 OHM 7W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR84S32R4FSRSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RWR84S32R4FSRSL specifikacijos
Dalies numeris RWR84S32R4FSRSL Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 32.4 OHM 7W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7639 pcs Duomenų lapas RWR84S32R4FSRSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC S (0.001%) Įtampa - darbo 7W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±30ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR84S
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RWR84S32R4FSRSL-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas RWR84S32R4FSRSL Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 32.4 Ohm ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 32.4 OHM 7W 1% WW AXIAL Dengimas, būsto tipas Wirewound