RWR84N57R6FRB12
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR84N57R6FRB12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 57.6 OHM 7W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR84N57R6FRB12.pdf
  • Pranešimas
RWR84N57R6FRB12 specifikacijos
Dalies numeris RWR84N57R6FRB12 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 57.6 OHM 7W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7401 pcs Duomenų lapas RWR84N57R6FRB12.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 7W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±30ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR84N
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Kiti vardai RWR84N57R6FRB12-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Gamintojo kodas RWR84N57R6FRB12 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 57.6 Ohm ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 57.6 OHM 7W 1% WW AXIAL Dengimas, būsto tipas Wirewound