RWR82S2R00BRS73
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR82S2R00BRS73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: RWR82S2R00BRS73.pdf
  • Pranešimas
RWR82S2R00BRS73 specifikacijos
Dalies numeris RWR82S2R00BRS73 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 2 OHM 1.5W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 9566 pcs Duomenų lapas RWR82S2R00BRS73.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 1.5W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR82S
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RWR82S2R00BRS73-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas RWR82S2R00BRS73 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 2 Ohm ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES 2 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Wirewound