RWR81S49R9BRS70
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR81S49R9BRS70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 49.9 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR81S49R9BRS70.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RWR81S49R9BRS70 specifikacijos
Dalies numeris RWR81S49R9BRS70 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 49.9 OHM 1W 0.1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 12532 pcs Duomenų lapas RWR81S49R9BRS70.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81S
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RWR81S49R9BRS70-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas RWR81S49R9BRS70 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 49.9 Ohm ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES 49.9 OHM 1W 0.1% WW AXIAL Dengimas, būsto tipas Wirewound