RWR80NR121FRRSL
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR80NR121FRRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.121 OHM 2W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR80NR121FRRSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RWR80NR121FRRSL specifikacijos
Dalies numeris RWR80NR121FRRSL Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 0.121 OHM 2W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 10390 pcs Duomenų lapas RWR80NR121FRRSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 2W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±650ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR80N
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RWR80NR121FRRSL-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas RWR80NR121FRRSL Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 0.121 Ohm ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 0.121 OHM 2W 1% WW AXIAL Dengimas, būsto tipas Wirewound