RWR78S2001FRS73
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR78S2001FRS73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2K OHM 10W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR78S2001FRS73.pdf
  • Pranešimas
RWR78S2001FRS73 specifikacijos
Dalies numeris RWR78S2001FRS73 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 2K OHM 10W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 26519 pcs Duomenų lapas RWR78S2001FRS73.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 10W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm) Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR78S
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RWR78S2001FRS73-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas RWR78S2001FRS73 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 2k Ohm ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 2K OHM 10W 1% WW AXIAL Dengimas, būsto tipas Wirewound