RNC55J3921FSB14
Vishay DaleVishay Dale
RNC55J3921FSB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNC55J3921FSB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.92K OHM 1/8W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RNC55J3921FSB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RNC55J3921FSB14 specifikacijos
Dalies numeris RNC55J3921FSB14 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 3.92K OHM 1/8W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 45608 pcs Duomenų lapas RNC55J3921FSB14.pdf
Įtampos įvertinimas - AC S (0.001%) Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm) Serija Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Kiti vardai RNC55J3921FSB14-MIL Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas RNC55J3921FSB14 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable FIFO 2
Išplėstas aprašymas 3.92k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 3.92K OHM 1/8W 1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film