RNC50H8062FRB14
Vishay DaleVishay Dale
RNC50H8062FRB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNC50H8062FRB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 80.6K OHM 1/10W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RNC50H8062FRB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RNC50H8062FRB14 specifikacijos
Dalies numeris RNC50H8062FRB14 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 80.6K OHM 1/10W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 39006 pcs Duomenų lapas RNC50H8062FRB14.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Kiti vardai RNC50H8062FRB14-MIL Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Gamintojo kodas RNC50H8062FRB14 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable FIFO 2
Išplėstas aprašymas 80.6k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 80.6K OHM 1/10W 1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film