RNC50H1740BSRSL
Vishay DaleVishay Dale
RNC50H1740BSRSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNC50H1740BSRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 174 OHM 1/10W .1% AXIAL
Duomenų lapai: RNC50H1740BSRSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RNC50H1740BSRSL specifikacijos
Dalies numeris RNC50H1740BSRSL Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 174 OHM 1/10W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 65553 pcs Duomenų lapas RNC50H1740BSRSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC S (0.001%) Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RNC50H1740BSRSL-MIL Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Gamintojo kodas RNC50H1740BSRSL Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable FIFO 2
Išplėstas aprašymas 174 Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES 174 OHM 1/10W .1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film