RNC50H1653FRRE6
Vishay DaleVishay Dale
RNC50H1653FRRE6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNC50H1653FRRE6
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 165K OHM 1/10W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RNC50H1653FRRE6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RNC50H1653FRRE6 specifikacijos
Dalies numeris RNC50H1653FRRE6 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 165K OHM 1/10W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 110598 pcs Duomenų lapas RNC50H1653FRRE6.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) Serija Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RNC50H1653FRRE6-MIL Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Gamintojo kodas RNC50H1653FRRE6 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Weldable FIFO 2
Išplėstas aprašymas 165k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 165K OHM 1/10W 1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film