RN55D2003FRSL
Vishay DaleVishay Dale
RN55D2003FRSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN55D2003FRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RN55D2003FRSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RN55D2003FRSL specifikacijos
Dalies numeris RN55D2003FRSL Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 302228 pcs Duomenų lapas RN55D2003FRSL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serija Military, MIL-R-10509/7, RN55
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RN55D2003FRSL-MIL Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Gamintojo kodas RN55D2003FRSL Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Išplėstas aprašymas 200k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film