RN55C2583BRE6
Vishay DaleVishay Dale
RN55C2583BRE6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN55C2583BRE6
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 258K OHM 1/8W .1% AXIAL
Duomenų lapai: RN55C2583BRE6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RN55C2583BRE6 specifikacijos
Dalies numeris RN55C2583BRE6 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 258K OHM 1/8W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 311163 pcs Duomenų lapas RN55C2583BRE6.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serija Military, MIL-R-10509/7, RN55
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Kiti vardai RN55C2583BRE6-MIL Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas RN55C2583BRE6 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Išplėstas aprašymas 258k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES 258K OHM 1/8W .1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film