RN50C3481BB14
Vishay DaleVishay Dale
RN50C3481BB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RN50C3481BB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.48K OHM 1/20W .1% AXIAL
Duomenų lapai: RN50C3481BB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RN50C3481BB14 specifikacijos
Dalies numeris RN50C3481BB14 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 3.48K OHM 1/20W .1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 96349 pcs Duomenų lapas RN50C3481BB14.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.05W, 1/20W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) Serija Military, MIL-R-10509/8, RN50
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Kiti vardai RN50C3481BB14-MIL Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas RN50C3481BB14 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Išplėstas aprašymas 3.48k Ohm ±0.1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES 3.48K OHM 1/20W .1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film