RCS080575K0JNEA
Vishay DaleVishay Dale
RCS080575K0JNEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCS080575K0JNEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 75K OHM 5% 0.4W 0805
Duomenų lapai: RCS080575K0JNEA.pdf
  • Pranešimas
RCS080575K0JNEA specifikacijos
Dalies numeris RCS080575K0JNEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 75K OHM 5% 0.4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3593490 pcs Duomenų lapas RCS080575K0JNEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.4W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RCS
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RCS080575K0JNEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Išplėstas aprašymas 75k Ohm ±5% 0.4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 75K OHM 5% 0.4W 0805 Dengimas, būsto tipas Thick Film