RCP2512B11R0GTP
Vishay DaleVishay Dale
RCP2512B11R0GTP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP2512B11R0GTP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 11 OHM 2% 22W 2512
Duomenų lapai: RCP2512B11R0GTP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RCP2512B11R0GTP specifikacijos
Dalies numeris RCP2512B11R0GTP Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 11 OHM 2% 22W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 56421 pcs Duomenų lapas RCP2512B11R0GTP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 22W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±150ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Serija RCP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas RCP2512B11R0GTP
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 11 Ohm ±2% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% apibūdinimas RES SMD 11 OHM 2% 22W 2512