RCP0603W51R0GED
Vishay DaleVishay Dale
RCP0603W51R0GED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP0603W51R0GED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 51 OHM 2% 3.9W 0603
Duomenų lapai: RCP0603W51R0GED.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
RCP0603W51R0GED specifikacijos
Dalies numeris RCP0603W51R0GED Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 51 OHM 2% 3.9W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28724 pcs Duomenų lapas RCP0603W51R0GED.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 3.9W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±150ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija RCP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas RCP0603W51R0GED
Aukštis - sėdi (maks.) 0.023" (0.58mm) funkcijos Moisture Resistant
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 51 Ohm ±2% 3.9W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% apibūdinimas RES SMD 51 OHM 2% 3.9W 0603