RCP0603B22R0GEB
Vishay DaleVishay Dale
RCP0603B22R0GEB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP0603B22R0GEB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 22 OHM 2% 3.9W 0603
Duomenų lapai: RCP0603B22R0GEB.pdf
  • Pranešimas
RCP0603B22R0GEB specifikacijos
Dalies numeris RCP0603B22R0GEB Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 22 OHM 2% 3.9W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83482 pcs Duomenų lapas RCP0603B22R0GEB.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 3.9W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±150ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija RCP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas RCP0603B22R0GEB
Aukštis - sėdi (maks.) 0.023" (0.58mm) funkcijos Moisture Resistant
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 22 Ohm ±2% 3.9W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% apibūdinimas RES SMD 22 OHM 2% 3.9W 0603