RCL061260R4FKEA
Vishay DaleVishay Dale
RCL061260R4FKEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCL061260R4FKEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 60.4 OHM 1/2W 1206 WIDE
Duomenų lapai: RCL061260R4FKEA.pdf
  • Pranešimas
RCL061260R4FKEA specifikacijos
Dalies numeris RCL061260R4FKEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 60.4 OHM 1/2W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1755515 pcs Duomenų lapas RCL061260R4FKEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 0612 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija RCL
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Kiti vardai 541-2381-2
RCL061260R4FKEA-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas RCL061260R4FKEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 60.4 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 60.4 OHM 1/2W 1206 WIDE Dengimas, būsto tipas Thick Film