RCL06125K10JNEA
Vishay DaleVishay Dale
RCL06125K10JNEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCL06125K10JNEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 5.1K OHM 1/2W 1206 WIDE
Duomenų lapai: RCL06125K10JNEA.pdf
  • Pranešimas
RCL06125K10JNEA specifikacijos
Dalies numeris RCL06125K10JNEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 5.1K OHM 1/2W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2111739 pcs Duomenų lapas RCL06125K10JNEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 0612 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija RCL
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas RCL06125K10JNEA
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 5.1k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES SMD 5.1K OHM 1/2W 1206 WIDE