RCL0612510KJNEA
Vishay DaleVishay Dale
RCL0612510KJNEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCL0612510KJNEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 510K OHM 1/2W 1206 WIDE
Duomenų lapai: RCL0612510KJNEA.pdf
  • Pranešimas
RCL0612510KJNEA specifikacijos
Dalies numeris RCL0612510KJNEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 510K OHM 1/2W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1892907 pcs Duomenų lapas RCL0612510KJNEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 0612 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija RCL
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RCL0612510KJNEA Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 510k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 510K OHM 1/2W 1206 WIDE Dengimas, būsto tipas Thick Film