RCL0612300KJNEA
Vishay DaleVishay Dale
RCL0612300KJNEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCL0612300KJNEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 300K OHM 1/2W 1206 WIDE
Duomenų lapai: RCL0612300KJNEA.pdf
  • Pranešimas
RCL0612300KJNEA specifikacijos
Dalies numeris RCL0612300KJNEA Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 300K OHM 1/2W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1970501 pcs Duomenų lapas RCL0612300KJNEA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 0612 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija RCL
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas RCL0612300KJNEA
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 300k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES SMD 300K OHM 1/2W 1206 WIDE