PTF65500R00BYBF
Vishay DaleVishay Dale
PTF65500R00BYBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF65500R00BYBF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PTF65500R00BYBF.pdf2.PTF65500R00BYBF.pdf3.PTF65500R00BYBF.pdf4.PTF65500R00BYBF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PTF65500R00BYBF specifikacijos
Dalies numeris PTF65500R00BYBF Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±10ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm) Serija PTF
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas PTF65500R00BYBF Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 500 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film