PTF65197R07BZR6
Vishay DaleVishay Dale
PTF65197R07BZR6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTF65197R07BZR6
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 197.07 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.PTF65197R07BZR6.pdf2.PTF65197R07BZR6.pdf3.PTF65197R07BZR6.pdf4.PTF65197R07BZR6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PTF65197R07BZR6 specifikacijos
Dalies numeris PTF65197R07BZR6 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES 197.07 OHM 1/4W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±5ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm) Serija PTF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas PTF65197R07BZR6 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 197.07 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES 197.07 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film