M55342K10B100KRT0V
Vishay DaleVishay Dale
M55342K10B100KRT0V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342K10B100KRT0V
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 100K OHM 5% 1/2W 1010
Duomenų lapai: M55342K10B100KRT0V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
M55342K10B100KRT0V specifikacijos
Dalies numeris M55342K10B100KRT0V Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 100K OHM 5% 1/2W 1010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16633 pcs Duomenų lapas M55342K10B100KRT0V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1010 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.105" L x 0.100" W (2.67mm x 2.54mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1010
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1010
Kiti vardai M55342K10B100KRT0V-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas M55342K10B100KRT0V Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 100k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1010 Military, Non-Inductive Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 100K OHM 5% 1/2W 1010 Dengimas, būsto tipas Thin Film