M55342K06B909DMWSV
Vishay DaleVishay Dale
M55342K06B909DMWSV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342K06B909DMWSV
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 909 OHM 1% 0.15W 0705
Duomenų lapai: M55342K06B909DMWSV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
M55342K06B909DMWSV specifikacijos
Dalies numeris M55342K06B909DMWSV Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 909 OHM 1% 0.15W 0705 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 20232 pcs Duomenų lapas M55342K06B909DMWSV.pdf
Įtampos įvertinimas - AC M (1%) Įtampa - darbo 0.15W
Įtampa - suskirstymas 0705 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai M55342K06B909DMWSV-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas M55342K06B909DMWSV Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 909 Ohm ±1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 909 OHM 1% 0.15W 0705 Dengimas, būsto tipas Thin Film