M55342H09B10E0RT5
Vishay DaleVishay Dale
M55342H09B10E0RT5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342H09B10E0RT5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 10K OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: M55342H09B10E0RT5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
M55342H09B10E0RT5 specifikacijos
Dalies numeris M55342H09B10E0RT5 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 10K OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 34726 pcs Duomenų lapas M55342H09B10E0RT5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM2512
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Kiti vardai M55342H09B10E0RT5-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas M55342H09B10E0RT5 Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 10k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 10K OHM 1% 1W 2512 Dengimas, būsto tipas Thin Film