M55342H08B15B0RT5
Vishay DaleVishay Dale
M55342H08B15B0RT5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342H08B15B0RT5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 15K OHM 0.1% 0.8W 2010
Duomenų lapai: M55342H08B15B0RT5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
M55342H08B15B0RT5 specifikacijos
Dalies numeris M55342H08B15B0RT5 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 15K OHM 0.1% 0.8W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 37197 pcs Duomenų lapas M55342H08B15B0RT5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.8W
Įtampa - suskirstymas 2010 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.209" L x 0.098" W (5.31mm x 2.49mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM2010
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
Kiti vardai M55342H08B15B0RT5-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas M55342H08B15B0RT5 Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 15k Ohm ±0.1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1%
apibūdinimas RES SMD 15K OHM 0.1% 0.8W 2010 Dengimas, būsto tipas Thin Film