M55342H06B10K0PT1
Vishay DaleVishay Dale
M55342H06B10K0PT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342H06B10K0PT1
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 10K OHM 5% 0.15W 0705
Duomenų lapai: M55342H06B10K0PT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M55342H06B10K0PT1 specifikacijos
Dalies numeris M55342H06B10K0PT1 Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 10K OHM 5% 0.15W 0705 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 56272 pcs Duomenų lapas M55342H06B10K0PT1.pdf
Įtampos įvertinimas - AC P (0.1%) Įtampa - darbo 0.15W
Įtampa - suskirstymas 0705 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai M55342H06B10K0PT1-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas M55342H06B10K0PT1 Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive FIFO 2
Išplėstas aprašymas 10k Ohm ±5% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 10K OHM 5% 0.15W 0705 Dengimas, būsto tipas Thin Film