M55342H03B100BRTS
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342H03B100BRTS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 100K OHM 0.1% 1/5W 1005
Duomenų lapai: M55342H03B100BRTS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
M55342H03B100BRTS specifikacijos
Dalies numeris M55342H03B100BRTS Gamintojas Vishay Dale
apibūdinimas RES SMD 100K OHM 0.1% 1/5W 1005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13219 pcs Duomenų lapas M55342H03B100BRTS.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.2W, 1/5W
Įtampa - suskirstymas 1005 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.105" L x 0.050" W (2.67mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1005
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1005
Kiti vardai M55342H03B100BRTS-MIL Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas M55342H03B100BRTS
Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm) funkcijos Military, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 100k Ohm ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 1005 Military, Non-Inductive Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES SMD 100K OHM 0.1% 1/5W 1005